Odtrucie lekowe

Oferujemy skuteczny DETOKS lekowy przeprowadzany pod okiem profesjonalistów w przytulnej placówce klasy premium.

Stosowanie leków w nadmiarze lub niezgodnie z zaleceniami lekarza jest niebezpieczne dla całego naszego organizmu. Benzodiazepiny, zolpiden, opiaty czy antydepresanty to tylko niektóre z grup substancji, które choć docelowo miały pomóc – w konsekwencji wielu błędów zaczynają szkodzić, stopniowo uniemożliwiając funkcjonowanie na jakiejkolwiek płaszczyźnie życia. Na ryzyko ciężkich powikłań narażone stają się zarówno narządy wewnętrzne, jak również cały ośrodkowy układ nerwowy. Osoby, które na co dzień zmagają się ze schorzeniami, takimi jak depresja, bóle czy bezsenność to grupa szczególnie narażona na utratę kontroli nad ilością zażywanych substancji, jednak każdy, kto zażywając środki farmakologiczne odczuwa narastające dolegliwości powinien niezwłocznie skorzystać z fachowej diagnostyki i porady.

Dla kogo?

Oferta detoksu polekowego skierowana jest do osób, które nadużywają środków przeciwbólowych, nasennych, antydepresantów, które mają trudność z samodzielnym odstawieniem ich i chcą w bezpieczny sposób oczyścić organizm. Zażywanie leków w sposób inny niż zalecany przez lekarza maskuje pewne objawy chorób, przez co rozpoznanie ich jest utrudnione. Rozpocznij detoks już dziś i daj sobie pomóc. Zadzwoń!

Tylko detoks przeprowadzony w profesjonalnej placówce gwarantuje skuteczność, bezpieczeństwo i komfort w trakcie trwania procesu! Zaufaj Profesjonalistom, Zaufaj Ośrodkowi AlkoVIP.

Zaufaj Alko VIP

Dużą rolę gra tu czas, dlatego możesz zgłosić się do nas w każdej chwili. Pomożemy Ci niezależnie od stanu w jakim się znajdujesz w chwili przyjęcia. Telefony odbieramy przez 7 dni w tygodniu, 24h/dobę. Wystarczy zadzwonić na nasz numer alarmowy, a kierowca podjedzie nieoznakowanym autem aby zapewnić Ci 100% dyskrecji. Dojazdy po Pacjenta są możliwe na terenie całego województwa. Otrzymasz przez telefon wskazówki co ze sobą zabrać i jak się przygotować.

W momencie przekroczenia progu naszego ośrodka, Twoje zdrowie staje się dla nas priorytetem. Doświadczona i wykwalifikowana kadra jest do Twojej dyspozycji w każdym momencie. Możesz skorzystać z pomocy lekarza, pielęgniarki oraz psychologa i terapeuty. Masz pewność, że jesteś w najlepszych rękach.

Zadzwoń już dziś i wspólnie zadbajmy o Twoje zdrowie.

0 TERAPEUTÓW
0 WOLNE MIEJSCA
0 ODBYTE TERAPIE
0 WYKONANE DETOKSY

Zażywanie narkotyków w każdej ilości prowadzi do degradacji narządów wewnętrznych i upośledza prawidłowe funkcjonowanie organizmu a także psychiki.

Oferujemy skuteczny detoks alkoholowy przeprowadzany pod okiem profesjonalistów w przytulnej placówce klasy premium.

Nadmierne picie prowadzi do zmian w psychice oraz wyniszcza organizm.