Witamy w naszym ośrodku

O nas

Kilka słów

O naszym ośrodku

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień AlkoVIP położony jest w województwie małopolskim na ul. Witkowickiej 74 w Krakowie.

Umiejscowienie obiektu w spokojnej okolicy, z daleka od miejskiego szumu czy zgiełku umożliwia wyciszenie duszy i ciała, pełną anonimowość oraz relaks pomiędzy zajęciami z terapeutą.

Pacjent

Pacjent i jego zdrowie jest dla nas priorytetem. Korzystamy z najlepszych i najnowocześniejszych metod, które w bezpieczny sposób pozwalają przejść proces detoksykacji oraz posiadamy autorskie programy terapeutyczne, dzięki którym pomagamy Pacjentom wyzbyć się chęci sięgania po substancje odurzające.

Komfort

Mało zabudowana okolica pozwala na skupienie 100% swojej uwagi na dążeniu do celu, jakim jest trzeźwe, pełne radości życie. Nasz ośrodek nastawiony jest na wysoki standard zakwaterowania, pełny komfort i dyskrecję pobytu Naszych pacjentów.

Cały ośrodek, pokoje, ogród oraz parking zostały tak zaprojektowane i urządzone, aby Nasi Pacjenci poczuli się komfortowo, bezpiecznie, a odbyta kuracja detoksykacji bądź terapii była miła i przyjemna. Wszystkie pokoje, w których zakwaterowani zostają Pacjenci są klimatyzowane, posiadają bardzo wygodne, drewniane łóżka, TV z bogatym pakietem programów oraz internet. Ponadto każdy pokój posiada swój własny taras z widokiem na ogród. Nie zapomnieliśmy również o strefie relaksu i rekreacji, w formie siłowni, bilardu czy ping-ponga. Na terenie ośrodka znajduje się również grill i miejsce na ogniska. Naszym Pacjentom zapewniamy pyszne, całodobowe wyżywienie. Należy również wspomnieć o pięknym ogrodzie z altaną, w której można mile spędzać czas obcując w ciszy z przyrodą. Pomyśleliśmy również o odwiedzinach, oddając do dyspozycji duży, ale jednocześnie dyskretny parking usytuowany z tyłu ośrodka.

Nasz ośrodek w Krakowie

zapraszamy na

wirtualny spacer