Wsparcie

Klub Pacjenta AlkoVip

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE KLUBU PACJENTA
29 czerwca 2024 R.

Wszystkich absolwentów, którzy ukończyli z sukcesem terapie w naszym ośrodku zapraszamy na spotkanie KLUBU PACJENTA
w dniu 29 czerwca 2024 na godzinę 9:30 rano. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną.
Do zobaczenia!

Uruchomiliśmy przy naszej klinice AlkoVIP – Klub Pacjenta. To przyjazne miejsce spotkań, w których uczestniczą obecni oraz byli pacjenci naszego ośrodka.

W czasie rozmów z terapeutą goście dzielą się swoimi doświadczeniami, opowiadają o tym, jak radzą sobie z trzeźwieniem w codziennym życiu. Pokazanie pacjentom, którzy są na trudnej ścieżce poskramiania nałogu, że można odzyskać kontrolę, jest dla wielu z nich bardzo motywujące do dalszej pracy.

Osoby, które przyjeżdżają do na spotkanie w ramach Klubu Pacjenta, wskazują również nurtujące ich problemy i wspólnie z terapeutą oraz innymi członkami grupy starają się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Podczas spotkania Klubu pacjenci biorą również udział w wykładzie tematycznym, który może być poświęcony ich aktualnym problemom lub zagadnieniom poruszanym podczas poprzedniego meetingu.

AlkoVIP stawia na integrację

Byli i obecni pacjenci naszej klinki tworzą zintegrowaną społeczność po to, by jeszcze lepiej pomagać sobie w walce z uzależnieniem. Dla osób, które dopiero zaczynają zmianę swojego życia, spotkania z terapeutą oraz terapia grupowa może nie być wystarczającym bodźcem do zmiany. Dlatego dążymy do tego, żeby pokazywać naszym pacjentom życie, które czeka na nich po zakończeniu leczenia. Ich kontakt z osobami, które dzięki terapii znalazły się o kilka kroków dalej w drodze do samodzielności, często ma kluczowe znaczenie dla ich psychiki.

Częstotliwość Klubu Pacjenta

W każdą ostatnią sobotę miesiąca organizujemy w naszej klinice uroczyste spotkanie z udziałem byłych pacjentów, podopiecznych kliniki, pacjentów oraz terapeutów.

Wsparcie po terapi

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień AlkoVIP w Krakowie to miejsce, które ma być przyjazne pacjentom i pomagać im w powrocie do zdrowia. Osoby, które przyjeżdżają do naszego Klubu Pacjenta, dzielą się z innymi własnymi doświadczeniami i opowiadają, jak wygląda życie wolne od używek.
Jeśli masz wątpliwości lub nie wierzysz w to, że można skończyć z nałogiem, posłuchaj naszych byłych pacjentów, którzy dzięki swojej wytężonej pracy, obecnie pewnie stoją na własnych nogach.

Skontaktuj się z nami. Chcemy Ci pomóc w Twojej walce z uzależnieniem.