Odtrucie narkotykowe

Oferujemy skuteczny DETOKS narkotykowy przeprowadzany pod okiem profesjonalistów w przytulnej placówce klasy premium.

Zażywanie narkotyków w każdej ilości prowadzi do degradacji narządów wewnętrznych i upośledza prawidłowe funkcjonowanie organizmu a także psychiki.

W zależności od grupy do jakiej należą narkotyki, zażywanie ich może mieć różny skutek. Do najniebezpieczniejszych konsekwencji należą obrzęki płuc, udary mózgu, zaburzenia pracy serca, zawały, perforacje żołądka. Każde z nich jest bezpośrednim zagrożeniem życia.

Ofertę naszego ośrodka kierujemy do osób, które dłuższy czas borykają się z problemem zażywania substancji psychoaktywnych jak i do tych, które szybko i bezpiecznie chciałyby pozbyć się z krwiobiegu nawet najmniejszej ilości narkotyków.

Czym jest Detoks?

Pierwszym i najważniejszym etapem leczenia jest detoks. Pozwala on na przerwanie ciągu, wyeliminowanie objawów odstawiennych i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania organizmu.

W ośrodku AlkoVIP proces odtrucia przebiega w 100% bezpiecznie. Każdy Pacjent, który się do nas zgłosi, jest dokładnie przebadany, aby określić jakie narkotyki zażywał, jaki jest jego ogólny stan zdrowia i kondycja narządów wewnętrznych oraz jakim dyskomfortom należy pilnie zapobiec. Tylko po szczegółowym wywiadzie medycznym, serii badań oraz wiedzy o rodzaju przyjmowanego narkotyku, jesteśmy w stanie prawidłowo dobrać proces detoksykacji.

Tylko detoks przeprowadzony w profesjonalnej placówce gwarantuje skuteczność, bezpieczeństwo i komfort w trakcie trwania procesu! Zaufaj Profesjonalistom, Zaufaj Ośrodkowi AlkoVIP.

Zaufaj Alko VIP

Dużą rolę gra tu czas, dlatego możesz zgłosić się do nas w każdej chwili. Pomożemy Ci niezależnie od stanu w jakim się znajdujesz w chwili przyjęcia. Telefony odbieramy przez 7 dni w tygodniu, 24h/dobę. Wystarczy zadzwonić na nasz numer alarmowy, a kierowca podjedzie nieoznakowanym autem aby zapewnić Ci 100% dyskrecji. Dojazdy po Pacjenta są możliwe na terenie całego województwa. Otrzymasz przez telefon wskazówki co ze sobą zabrać i jak się przygotować.

W momencie przekroczenia progu naszego ośrodka, Twoje zdrowie staje się dla nas priorytetem. Doświadczona i wykwalifikowana kadra jest do Twojej dyspozycji w każdym momencie. Możesz skorzystać z pomocy lekarza, pielęgniarki oraz psychologa i terapeuty. Masz pewność, że jesteś w najlepszych rękach.

Zadzwoń już dziś i wspólnie zadbajmy o Twoje zdrowie.

0 TERAPEUTÓW
0 WOLNE MIEJSCA
0 ODBYTE TERAPIE
0 WYKONANE DETOKSY

Oferujemy skuteczny detoks alkoholowy przeprowadzany pod okiem profesjonalistów w przytulnej placówce klasy premium.

Oferta detoksu polekowego skierowana jest do osób, które nadużywają środków przeciwbólowych, nasennych, antydepresantów.

Nadmierne picie prowadzi do zmian w psychice oraz wyniszcza organizm.